Lízing vozidiel

Lízing vozidiel

Viac informácií
Predaj luxusných áut

Predaj luxusných áut

Viac informácií

Lízing vozidiel

Operatívny lízing

Operatívny lízing je určený pre zákazníkov, ktorí si chcú udržať nadštandardnú úroveň vozového parku zaisťujúcu priebežnú obnovu vozového parku bez potrieb vlastného kapitálu. V rámci tejto služby ponúkame kompletný servis vozidiel u našich autorizovaných partnerov. Dôležitým parametrom na výpočet je počet km za rok, typ prevádzky a dĺžka lízingu. Postaráme sa o správu vozového parku a vy sa tak môžete sústrediť na svoje podnikanie.

Spätný lízing

Spätný lízing je určený pre zákazníkov, ktorí už vlastnia vozidlo a potrebujú okamžité finančné prostriedky na prevádzku či na akontáciu nového vozidla a naďalej chcú existujúce vozidlo používať na podnikanie. Touto službou si zákazník v kombinácii s našou finančnou ponukou môže pomôcť k rozšíreniu vozového parku alebo k stabilizácii svojej firmy.

Predaj luxusných áut

Luxusné vozidlá

Už od roku 2015 plníme našim klientom sny v podobe tých najluxusnejších vozidiel značiek Ferrari, McLaren, Lamborghini, Porsche, Mercedes a mnohých ďalších.

Prodej luxusních aut

Každý taký nákup pre nášho klienta je pre nás sviatkom, kedy vieme, že niekomu splníme jeho sen o skvelom vozidle. Preto pristupujeme ku každému obchodu ako k nákupu vlastného vozidla. Najdôležitejšia je pre nás spokojnosť klienta vo všetkých ohľadoch!

Zaistíme pre vás objednanie vozidla do výroby podľa presnej špecifikácie, ktorú spoločne vyladíme do najmenších detailov. Podľa typu vozidla je v niektorých prípadoch nutné čakať na nové vozidlo i niekoľko mesiacov, a preto je dôležitá úplne presná špecifikácia.

Eventy s propagáciou luxusných vozidiel

Pravidelne prezentujeme naše najlepšie kúsky z radov luxusných vozidiel na rôznych akciách a tiež v obchodných centrách, kde môžu návštevníci vyhrať i zaujímavé ceny nielen pre seba, ale tiež pre svojich blízkych a rodinu.